Předvánoční sbírka pro Toulavé tlapky

21.01.2014 12:19

Všem Vám velmi děkujeme za bohatou předvánoční sbírku. Pejsci v Toulavých tlapkách budou mít na Vánoce spoustu dobrého krmení, pamlsků a teplých dek do pelíšků Když už se jim nepovedlo být na vánoce někde doma v teplém pelíšku, budou mít aspn nacpaná bříška a budou v teple. Ještě jednou díky, jste báječní!

 

V rámci pochodu Vyšehraní pořádá Vyšehradský voříšek 22.12.2013 Vánoční sbírku pro opuštěné pejsky v Toulavých Tlapkách.

Potřebují hlavně toto:
- Starý textil (deky, staré povlečení, prostěradla, trička, svetry atd. polštáře, závěsy a vše co už doma nepotřebujete a je vhodné na úklid, na pelíšky a ležení)
- kvalitní krmivo pro pejsky a kočičky
- antiparazitní přípravky
- úklidové a dezinfekční prostředky

Sbírkové místo bude na Vyšehradě, na Letní scéně od 11 hod

4. VÁNOČNÍ POCHOD festivalu Vyšehraní neděle 22.prosince 2013 od 14:00 hodin (sraz 13:50 hodin na Hradčanském náměstí u Hradní stráže) Chcete-li zažít na Letní scéně Vyšehradu sníh, grilovačku, svařák a muzikantské koledování , přidejte se k nám v neděli 22. prosince 2013. Vycházíme přesně v 14:00 hodin, směr Nerudovka, Karlův most a pak dále na Vyšehrad , kde vám letos na Letní scéně / v tomto případě na Zimní scéně /zahrají a zazpívají

Tomáš Berka, slavná nemrznoucí skupina Sekvoj, vzácný host Denisa Marková a další. Těšíme se na vás a věřte, že to je skvělá šance se před vánočním shonem na chvilku odreagovat, potěšit duši a trochu i protáhnout tělo. Za štábVyšehraní vás zvou Márty a Tom

Odkazy

Galerie