VIDEO - Náš zvěřinec: Vyšehradský voříšek - Česká televize

 

Převzato ze serveru - zena-in.cz 

Lenka Svobodová: Snažím se pomáhat pejskům - 12.06.2013  

autor: Alexandra Stušková

Na začátku června probíhala na pražském Vyšehradě akce s názvem Vyšehradský oříšek, jehož organizátorkou je Lenka Svobodová, kterou to už odmalička táhne ke zvířatům, nejvíce pak k pejskům. Nabízíme vám s ní krátký rozhovor. Byť tomuto ročníku nepřálo počasí a pořád pršelo, akce se nakonec podařila. Zásluhu na tom má především milovnice pejsků Lenka Svobodová....

Více zde...

  

 

Převzato ze serveru - praha.5plus2.cz

Červnové Výšehraní přinese Dětský den a soutěž o Vyšehradského Voříška - 24. 5. 2013

Autor: Veronika Kratochvílová

PRAHA - Festival Vyšehraní, který se každoročně koná na hradbách nad Letní scénou Vyšehradu, oslaví letos jubilejní desátý ročník. V jeho rámci se v průběhu července a září uskuteční na čtyřicet nejrůznějších kulturních akcí. První červnové dny budou patřit především dětem a čtyřnohým mazlíčkům.

Sobota 1. června bude na Vyšehradě patřit především rodičům a jejich dětem, pro které zde bude přichystaný Dětský den plný zábavy. Návštěvníci se mohou těšit například na vystoupení skupiny Mimo tón, taneční představení pod vedením Ivy Langerové, palačinkovou soutěž, malování na obličej, zpívání na mikrofon, kvízy a mnoho dalšího.

Jelikož je Vyšehraní již tradičně spojováno se soutěží Vyšehradský voříšek, ani čtyřnozí psí miláčci nepřijdou letos zkrátka. V neděli 2. června je pro ně přichystána tradiční výstava, spolu se soutěží o toho nejhezčího z nich.

Majitelka loňského vítěze, psa Mila, Pavlína Matlasová, vzpomíná na minulý ročník soutěže.

Více zde...

Odkazy

Galerie